Divecentrum s.r.o.

Divecentrum s.r.o.
Animace
Animace1
Animace2
Animace3

Kurzy

Naše potápěčská škola využívá při výcviku standardně metodiky systému UDI. Tento progresivní systém jako jediný poskytuje komplexní systém výcviku potápěčů a to jak rekreačních tak i technických a nádechových. Naše potápěčské centrum je Instructor Training Centrem, tj. v naší potápěčské škole zajišťujeme všechny úrovně vzdělávání od úplných začátečníků Open Water Diver až po kurzy Instructor Trainer. Je na našich studentech, jakou cestou budou směřovat svůj potápěčský rozvoj. Výcvikový systém je velmi otevřený a umožňuje libovolně doplňovat své kvalifikace napříč jednotlivými sekcemi (Rekreační, Technickou nebo Apnea).

alt

Dále nabízíme zkušební ponory na volné vodě pod dohledem zkušených instruktorů.

Cena za zkušební ponor je 1500,- Kč pro jednu osobu, 2400,- Kč pro dvě osoby a 5000,- Kč pro pět osob. Při větším množství zájemců lze pak domluvit individuální cenu.


Naše škola využívá zázemí DIVECENTRA CZ v Hradci Králové. Školní výstroj je sestavena z komponentů od značek Aropec, Aqualung, Mares, Scubapro a dalších.

Teoretická výuka probíhá v našem školícím centru v Hradci Králové.

Výcvik v chráněném vodním prostoru probíhá v plaveckém areálu v Pardubicích, kde je dostačující hloubka 4,10m.

Výcvik ve volné vodě provádíme na naší základně na Opatovickém písníku (6 km od Hradce Králové směr Pardubice) nebo na okolních písnicích, případně v zatopených lomech, dle aktuální kvality vody a viditelnosti.

Pokročilý výcvik probíhá buď na lomech v tuzemsku nebo v celoročně na partneských základnách v Chorvatsku v městečku Šilo (ostrov Krk) nebo na ostrově Elba (Lacona), kde je zajištěno komplexní zázemí včetně kompresorů, lodí a ubytování. V případě domluvy je možnost kurz uskutečnit i na některém z námi plánovaných zájezdů.


Proč začít s potápěním u nás?

  • Dbáme na individuální přístup a snažíme se ke každému přistupovat individuálně a to jak v rámci výcviku, tak i při domluvě na termínech výuky.
  • Termín kurzu si určíte sami (není nutné začínat ve skupině). Jednotlivé lekce si domlouváte individuálně podle vašich časových možností. Rádi se Vám přizpůsobíme dle Vašich časových možností.
  • Zkušení profesionální instruktoři. Naše potápěčské centrum je Instructor Training Centrem, tj. v naší potápěčské škole zajišťujeme všechny úrovně vzdělávání od úplných začátečníků Open Water Diver až po kurzy Instructor Trainer.
  • Velmi dbáme na zásady bezpečnosti a zároveň si potrpíme, aby naši absolventi věděli, jak se správně chovat pod vodou. Přeci jen absolventi jsou hlavní vizitkou naší potápěčské školy.
  • Využívání kvalitního zázemí a kvalitního, pravidelně servisovaného vybavení (značek Scubapro, Aqualung, Mares, Aropec a další).
  • Přes zimní období (Říjen – Květen) můžete s námi zdarma chodit trénovat na bazén i po absolvování počtu povinných lekcí. Bazény máme každý pátek v Pardubickém Aquacentru.
  • Délka jednotlivých lekcí je orientační, rozhodně nestopujeme každou minutu. Vždy záleží na individuálních schopnostech a možnostech každého účastníka. Výcvikové bazény trvají zpravidla přibližně 1hodinu. Teoretické lekce poté dle Vašich časových možností dle domluvy. Zároveň ihned na začátku kurzu dostanete knížku s výukovými materiály. Naši instruktoři poté na teoretických lekcích s Vámi prochází hlavní základy, bezpečnostní pravidla, zdravovědu a případně Vám vysvětlí jakékoliv nesrovnalosti či jiné Vaše otázky.
  • Absolvováním kurz OWD naše spolupráce nemusí končit. Pravidelně pořádáme různé akce a potápěčské zájezdy, kterých se můžete zúčastnit. Zároveň budeme rádi, když si přidáte do našeho potápěčského klubu.
  • Naši kurzisté mají již během kurzu 10% slevu na veškeré potápěčské vybavení v naší prodejně. Samozřejmostí je, že si můžete po dobu kurzu Vámi poptávané vybavení vyzkoušet. Sleva 10% Vám zůstává celoživotně po absolvování kurzu u nás.)
  • Přihlásit do kurzu se můžete vyplněným přihlášky pod následujícím odkazem: Základní potápěčský kurz OWD. Případně nás můžete kontaktovat na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript či tel. 777 739 010, 777 739 008, 777 063 800.Ceník kurzů

Kurzy v systému UDI

Kód Název kurzu Cena
UDI - OWD Kurz potápění s přístrojem (Open Water Diver ) 7.200,- Kč
UDI-AOWD Pokročilý potápěč (Advanced Open Water Diver) 6.200,- Kč
UDI-RD Rescue Diver 6.000,- Kč
UDI-DM Divemaster Special Guide Diver *** 12.900,- Kč
VMP Vůdce malého plavidla (včetně praktické zkoušky) 3.000,- KčCeny kurzů UDI zahrnují veškeré výukové materiály a certifikace. Cena kurzu UDI-OWD zahrnuje zapůjčení kompletní výstroje. UDI-AOWD zahrnují veškeré výukové materiály a certifikace (nutno absolvovat 4 UDI specializací a 25 ponorech). Nutnou podmínkou pro UDI-RD a UDI-DM je absolvování specializací první pomoci UDI CPROX a UDI CPR1st nejdéle 1 rok před ukončením kurzu.

Kurzy specializací

Kód Název kurzu Cena
UDI-ND UDI Night & Low visibility Diver – noční potápění 1.500,- Kč
UDI-DD UDI Deep Diver – hloubkové potápění do 40 metrů 2.000,- Kč
UDI-CD UDI Computer Diver – potápění s potápěčským počítačem 1.000,- Kč
UDI-UON UDI Underwater Orientation & Navigation – podvodní orientace a navigace 1.500,- Kč
UDI-WD UDI Wreck Diver – vrakový potápěč s penetrací do vraků 3.800,- Kč
UDI-CPROX UDI CPROX – kurz kardio-pulmonální resuscitace a používání čistého kyslíku 1.500,- Kč
UDI-CPR1st UDI CPR1st. – kurz první pomoci 1.500,- Kč
UDI-ND UDI Basic NITROX – potápění s Nitroxem do 40% 2.500,- Kč
UDI-BD UDI Boat Diver – potápění ze člunu / lodi 950,- Kč
UDI-ID UDI Ice Diver – potápění pod ledem 1.550,- Kč
UDI-DS UDI Dry Suit Diver – potápění se suchým oblekem 1.500,- Kč (při koupi suchého obleku u nás - zdarma)
UDI- FF UDI Full Face Mask – potápění s celoobličejovou maskou 2 000,- (při koupi celoobličejové masky u nás - zdarma)
Hradec Králové 2, 500 02
Nerudova 956
Provozní doba:
pondělí - pátek: 9.00 - 12:00 a 13.00 - 17.30
sobota: 9.00 - 12.00
Kontaktní údaje:
Email: Info@divecentrum.cz
Tel.: 777 739 010, 777 063 800
IČO: 25982541
DIČ:CZ25982541